0532 384 84 45

Replikasyon

Replikasyon Yönetimi

SentezLIVE ERP Replikasyon çözümü ile uzak lokasyonlarınızı, internete bağlı kalmadan yönetebilirsiniz!

SentezLIVE ERP Replikasyon çözümü ile uzak masaüstü bağlantısı yerine, veritabanları arasında otomatik veri transferi yapabilirsiniz.

Bu yöntemle farklı lokasyonlardaki bağımsız sistemler, internet bağlantısı sağlandığı anda otomatik olarak merkeze veri transferi yapmaktadır. İnternet bağlantısı olmadığında ise bağımsız lokasyonlarınız kendi veritabanı üzerinde çalışmaya devam edecek, bağlantı tekrar sağlandığında veri transferi otomatik olarak gerçekleşecektir.

Perakende Satış Yönetimi ve Replikasyon

Çok noktalı perakende satış yöntemlerinde, sunucu maliyetleri ve internet bağlantı hızları nedeniyle, sunucuya uzak masaüstü bağlantısı (RDP) ile bağlanarak sisteme erişim sağlamak çok kullanışlı olmayabiliyor, SentezLIVE ERP Replikasyon’un üstün özellikleri ile uzak masaüstü bağlantısı olmadan, otomatik veri transferleri yardımı ile ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olabilirsiniz.

Satış noktalarına ürün tanımlamalarına ilişkin tüm detay bilgileri, fiyat bilgilerini, müşteri tanımlamalarını gönderebilir, bu sayede ürünlerin tüm bilgilerini merkezden yönetebilirsiniz.

Satış noktasındaki kullanıcıların herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmaksızın perakende satış işlemleri, iade işlemleri, kasa hareketleri gibi bilgilerin merkeze otomatik olarak transfer edilmesini sağlayabilirsiniz.

SentezLIVE ERP Replikasyon modülü ile bir satış noktasına malzeme transferi yapıldığında, tekrar veri girişine gerek kalmadan, merkez veritabanı üzerinde kesilmiş açık transfer fişlerini sorgulayarak her iki noktada da gerekli işlemlerin tek tuş ile yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca şubeler arası malzeme transferinde de aynı işlemleri kullanabilirsiniz.

SentezLIVE ERP Replikasyon modülü sayesinde bir şubeden yaptığınız satışın iadesini, başka bir şubeden merkez veritabanı sorgulanarak kolayca yapabilirsiniz.

Toptan Satış Yönetimi ve Replikasyon

Çok noktalı toptan satış yönetiminde, uzak noktalarınızda oluşturmuş olduğunuz, sipariş, satış, kasa işlemleri gibi tüm işlemleri merkezden şubelere veya şubelerden merkeze tek tıkla gönderebilir ve diğer gerekli işlemleri yapabilirsiniz.