0532 384 84 45

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Günümüzde çok hızlı gelişen mobil teknolojiler, işletmelerin yapısını değiştiren yeni iş modellerinin oluşmasını sağlamaktadır.

SentezLIVE ERP İş Çözümleri Platformunda sunulan mobil çözümler sayesinde bu yeni iş yapış şekilleri ile tüm kurumsal kaynaklarınıza, istediğiniz an, istediğiniz yerden ve herhangi bir mobil cihazla erişim imkanı sunarak, gelişen teknolojiden maksimum şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Depo Yönetimi

SentezLIVE ERP Mobil Çözümlerimiz sayesinde endüstriyel el terminalleri kullanarak; sayım, spot sayım, mal kabul, paketleme, sevkiyat gibi Depo işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Araçta Satış ve Dağıtım Yönetimi

Araçta satış, sipariş, tahsilat gibi işlemlerin yapılabildiği ve uyumlu cihazlarla fatura ve tahsilat makbuzlarının yazdırılabildiği kullanımı kolay, Araçta Satış ve Dağıtım çözümlerimizi kullanabilirsiniz.

Sıcak Satış ve Dağıtım Yönetimi

Toptan veya perakende satış işlemlerini uyumlu cihazlar ile kolaylıkla gerçekleştirebillirsiniz.

Restaurant Yönetimi

Restaurant Yönetim Sistemi çözümümüz ile aynı platformda çalışan mobil restaurant çözümü sayesinde, garsonlar kolaylıkla sipariş alma, masa takibi ve rezervasyon gibi işlemleri mobil cihazlarla gerçekleştirebilirler.